İNSAN ARKADAŞINI SİKER Mİ ?

Ekim 12, 2021 0 Yazar: admin

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İNSAN ARKADAŞINI SİKER Mİ ?
Merhaba, eşcinsellik maceram adlı hikayede nasıl eşcinsellik ile tanışmamı anlatmıştım şimdi ise nasıl bu işin hoşuma gittiğinden bahsedeceğim.
daha küçük yaşta eşcinselliğe adım atmıştım üstelik yaşıtlarımla olduğu için bu durum zevkte veriyordu.
anlatacağım hikayede sanırım on dört yaşlarındaydım .. yazları nedeniyle köyde oluyorduk sürekli ve hikayede orada geçiriyor.

yine bir yaz günü top oynadık yorulduk ve yüzmeye gidelim mi diye şakalaşıyorduk derken iş ciddiye bindi ve bilenler bilir sıkı mahalle dostluk
larında kimse birbirini satmaz ve böyle ortama uyulur bizde öyle yapıp köyün göletine gitmiştik.Yaz ayı olduğu için su fazla yoktu ve yüzme bildiğimizden sıkıntıda çıkmamıştı zaten. Ama sıkıntı şuydu ki eğer iç çamaşırı ile girersek kurumazdı ve evde anlaşılırdı yüzmeye gittiğimiz.derken yine bir parlak fikirle üzerimizdeki her şeyi çıkarırsak kurutmaya gerek olmayacağı fark ettik.ama bunun için en kuytu yeri bulmamız gerekiyordu yüzmek için ve bizde aramaya başladık.ancak bu kadar güzel olur denilen bir yer bulmuştuk.Tam üzerimizi çıkarmaya başlarken aramızdan 2 kişi ben yüzmek istemiyorum dedi ve onları gözcü olarak bırakmıştık içimiz bir ok adar daha rahatlamıştı. 5 kişi hem bir yandan sadece iç çamaşırı ile kalmıştık gülüşüyorduk hemde birbirimizi dokunuyorduk.
sanki daha önceki olaylar olmamış gibi yinede bir utangaçlık vardı üzerimizde derken ben indirdim iç çamaşırımı.
herkes bana bakıyordu bende ne oluyor diye baktım kendime ve aletim kazık gibi sertleşmişti. koşarak suya girdim ve peşimden diğerleri de geldiler. ben bir yandan yüzmeye çalışıyordum bir yandan da kafamda deli sorular vardı.

Acaba bugünde yine bir şeyler acaba bugün kim kimi siker gibi sorular ….. kendimi topladım ve yanımda hafif esmer daha tüyleri bile çıkmamış bir çift kalça geçiyordu.Güneş o kadar güzel vuruldu ki sanki bir elmas gibi parlıyordu önümde.tutamadım kendimi ve bir şaplak attım.Bu en yakın arkadaşım olan O.S nin götüydü. Biraz utanarak birazda şakayla karışık kanka o nasıl göt öyle dedim. O da ne sandın kankanı küçümseme dedi ve omuzlarımdan tutarak suya batırmaya çalışıyorduk birbirimizi. Tabi bu oyunların hepsi hikaye, asıl mesele birbirimize dokunmak ellemek … ve öylede oluyordu ben onun arkasına geçip batırmaya uğraşırken bir yandan da sikim kalçalarına değiyor azdıkça azıyordum , derken diğerleri biz gidiyoruz yeter dedi ama biz okşadıkça okşuyorduk bir birimizi . O: S siz gidin biz biraz daha yüzücez dedi. Tam aradığım yanıttı ve bende evet evet diye onayladım.çocuklar gidince ben artık iyice kudurmuştum ve kanka bir kerelik deniyelim mi diye sordum odası olur ama bende isterim diye karşılık verdi.
o zamana kadar kimse bana girmemişti ve nasıl yani diye sordum birden. O da gel çıkalım sudan ve ileride çalıların arkasında konuşuruz dedi ve oraya doğru gittik. Yere uzandık ama ikimizinde kalbi çarpıyordu heyecandan. dokundukça onu istiyordum.zaten saatlerce yüzmüştük ve her yerimiz iyice yıkanmıştı da.

başladık birbirimizi yalamaya. ben onun siki ile oynuyordum oda benimkiyle. derken 69 a geçelim dedim ve sikim ağzının önündeydi artık.tabi onun ki de benim önümde. başladık birbirimize oral yapmaya. ben emdikçe o emiyor … o yaladıkça ben yalıyorum derken götüne parmağımı soktum ve bir yandan emiyor bir yandan da parmağımla gidip geliyordum deliğinin içinde.
o kadar harika bir olaydı ki çalıların arasında güneş tepeden tatlı tatlı vuruyor ve sizin parmağınız açık pembe ile beyaz arasında bir renk olan arkadaşınızın dar deliğinin içinde soktukça inliyor ….. bu sırada sen neden sokmadın diye sordum ? sen devam et çok güzel diye bir ses geldi sikimi yalayan ağzından. Ama onu yalarken nekadar zevk aldığı ağzıma gelen zevk sularından belliydi.Bende onun zevk sularını ağzımdan alıp göt deliğini ıslatmakta kullanıyordum.
1 saat böyle devam ettik ve sonunda onu yüz üstü yatırdım ve iyice açılmış olan deliğine dayadım sikimi.
onu kıvrımlarını , içinin her hücresini hissedebiliyordum… ben soktukça o inliyordu altımda. ama bir kadın gibi değil bir erkek gibiydi buda beni azdırmıştı , zevkin doruklarında kendimi kaybetmiş bir şekilde doyasıya sikiyordum . artık sikmekten acımaya başlamıştı ufaklık , yorulmuştumda ayrıca bacaklarım bile titriyordu ve boşaldım ama boşaldığımı söylemeden bir 5 dakika daha siktim sonrada birkaç el hareketi ile de o boşaldı.
en güzel tarafı da giderken şakalaşıyorduk ve sanki hiç bir şey olmamış gibiydi ve kimseye söylememeye söz verdik.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32